Menu

Jak to děláme

Baví nás to, co děláme. Osobní přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí. Jednáme férově, zodpovědně a vždy ve Vašem zájmu.

Kontaktovat

Kdo jsme

Petr Starý
Petr Starý
Něco o mně

Jsem zkušený konzultant, mentor, lektor a kouč. Ve svém oboru se mohu řadit mezi profesionály díky bohatým zkušenostem v oblasti náboru nových zaměstnanců, vedení lidí a podpory prodeje produktů a služeb pro malé i velké korporátní firmy. Vystudoval jsem andragogiku a řízení lidských zdrojů, absolvoval jsem Krauthammer Univerzitu (výcvik trenérů, koučů a lektorů). Prošel jsem aktivním ročním výcvikem v NLP (neuro-lingvistickém programování), které využívám při koučinku a tréninku zaměřeném na vedení lidí a prodejní vzdělávání.

Zkušenosti

Mám bohaté zkušenosti v psychologii prodeje a typologie osobnosti lidí. Pracoval jsem v mezinárodních společnostech v manažerských pozicích prodeje, vzdělávání a rozvoje. Ve svých seminářích využívám staré dobré metody, které jsou prověřené časem a fungují dnes úplně stejně jako dříve. Spolehlivost, pokora a zájem o člověka.

Vycházíme ze svých mnoholetých praktických zkušeností. Inspiruje nás přístup Timothy Gallweye a Johna Whitmora.
Lenka Kočárková
Lenka Kočárková
Něco o mně

Jsem nezávislá konzultantka, poradce a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů, soft skills a profesionální kouč. Po gymnáziu jsem vystudovala podnikovou ekonomiku a následně andragogiku a řízení lidských zdrojů. Dále jsem absolvovala profesně vzdělávací program MBA a DBA v oblasti managementu a leadershipu. Prošla jsem aktivním výcvikem koučingu.

Zkušenosti

Více než 15 let pracuji v automobilovém průmyslu v oblasti personálního řízení v top manažerské pozici. Mám bohaté zkušenosti s řízením a budováním týmů, s lektorováním, mentoringem a koučováním či vedením workshopů.